اخبار روز ایران و جهان در برتر نیوز

زمان پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان مشخص شد

زمان پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان مشخص شد | برتر نیوز

به گزارش برتر نیوز ،علی فرهادی اظهار داشت: پرداخت حق التدریس معلمان به روز شده است.زمان پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان مشخص شد

صدا و سیما در خبری نوشت:وی گفت: اضافه پرداخت حق التدریس اردیبهشت با حقوق خرداد پرداخت شده است. پیش از این هفت تا هشت ماه حق التدریس معلمان با تاخیر پرداخت می‌شد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: حق التدریس برای نیروهای شاغل و بازنشسته است که به همراه فیش حقوقی واریز می‌شود.

فرهادی افزود: نیروهای خرید خدمات نیز تا پایان اسفند تسویه شده است و حقوق فروردین نیز بزودی واریز خواهد شد. وی گفت: حق الزحمه امتحانات دی ماه ۱۴۰۲ نیز پرداخت شده است.

بازنشستگان ۱۴۰۲

فرهادی گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که فروردین تا مرداد سال ۱۴۰۲ بازنشسته شده اند، تاکنون پرداخت نشده است که سعی می‌شود تیر یا مرداد امسال پرداخت شود. پس از آن پاداش پایان خدمت سایر بازنشستگانی که سال ۱۴۰۲ بازنشسته شده اند، پرداخت خواهد شد.

فرهادی گفت: ۳۰ تا ۴۰ درصد احکام بازنشستگان سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ که در نظام رتبه بندی اعتراض کرده بودند و نیازمند اصلاح بود، باقیمانده که بزودی انجام خواهد شد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت نشدن دو میلیون تومان سرایدارن در احکامشان هم گفت: حقوق سرایداران مبتنی بر قانون پرداخت شده است و، چون حقوق این قشر زحمتکش کافی نیست با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ شده تا مبلغی تحت عنوان کمک حقوقی یا کمک معیشتی برای آن‌ها در نظر گرفته شود که سال گذشته یک میلیون تومان بود که در بودجه ۱۴۰۳ این مبلغ دو میلیون تومان در نظر گرفته شود که پرداخت خواهد شد.

فرهادی اضافه کرد: تیرماه معوقه فروردین، اردیبهشت و خرداد این کمک معیشتی تا دو میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

منبع: خبر آنلاین